Ikona Matki Boskiej Częstochowskiej

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Sędziszowie Małopolskim

Informacje duszpasterskie

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18.02.2024

1. Składka zw Środy Popielcowej na rzecz pomocy dla ofiar wojny na Ukrainie wyniosła 1365 zł. Serdecznie dziękujemy.
  2. Dziś 3 niedziela miesiąca. Składka na cele inwestycyjne.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej:

a) W piątek Droga Krzyżowa:

- w kaplicy dojazdowej o g.15.30 Droga Krzyżowa, po niej o g.16.00 Msza Święta

- w kościele parafialnym o g.17.00 Msza Święta, po niej o 17.30 Droga Krzyżowa

b) W niedzielę Gorzkie Żale:

- w kaplicy dojazdowej bezpośrednio po Mszy Świętej

- w kościele parafialnym o g.15.00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego, o g.15.15 – Gorzkie Żale, bezpośrednio po nich Msza Święta. W czasie Gorzkich Żali będzie zbierana składka na kwiaty do Bożego Grobu.

1. W sobotę o 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu z Koronką do Bożego Miłosierdzia i adoracja do Mszy Świętej wieczornej.
  2. W sobotę o 9.00 w Szkole Sióstr Pijarek w Rzeszowie odbędą się finały diecezjalne 28. Mistrzostw LSO z udziałem naszych ministrantów. Otaczajmy ich naszą modlitwą.
  3. W najbliższą sobotę i niedzielę w parafii św. Józefa w Rzeszowie na Staromieściu, młodzież będzie przeżywała rekolekcje przygotowujące ich do Sakramentu Bierzmowania. Prosimy o modlitwę w ich intencji.
  4. W najbliższą sobotę na Mszy świętej wieczornej i adoracji z modlitwą uwielbienia będziemy gościć zespół UwielbiajMY, którzy będą prowadzić nas poprzez słowo, śpiew i medytację. Więcej informacji o zespole w linku: https://www.youtube.com/channel/UCwpPLrg-1zCfLQ510EGjndg
  5. Rekolekcje Wielkopostne w od środy do piątku w tym tygodniu wygłosi O. Rajmund Guzik z Klasztoru Cystersów w Wąchocku.

PROGRAM:

9.00 Msza Św. z nauką ogólną

16.00 Msza Św. z nauką ogólną

17.00 Msza Św. z nauką ogólną

8.00-8.45 Nauka dla dzieci z klas 0-4

11.00-11.45 Nauka dla dzieci z klas 5-8

17.00 Msza Św. z nauką ogólną

6.30 Msza Św. z nauką ogólną

15.30 Droga Krzyżowa – Boreczek

16.00 Msza Św. z nauką ogólną – Boreczek

17. 00 Msza Św. z nauką ogólną. Zakończenie rekolekcji.

17.30 Droga Krzyżowa

Pomódlmy się o Boże błogosławieństwo dla wszystkich rodzin, które przyjęły relikwie św. Jana Pawła II i Bł. Karoliny w tym tygodniu. Zdrowaś Maryjo ...

INTENCJE PRZEKAZANE OD 09.01.2022

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18.02.2024