Misje parafialne

Rozpoczęliśmy duchowe przygotowanie do Misji Parafialnych, które odbędą się jesienią przyszłego roku. Wszyscy są zaproszeni do zaangażowania się na różne sposoby.

1. włączenie się w modlitwę Różańcem codziennie przed Mszą św. w dzień powszedni;
  2. odmawianie modlitwy w intencji misji zwłaszcza w czasie wspólnej modlitwy w domu;
  3. oglądanie filmów religijnych wraz z domownikami – zapraszajcie sąsiadów lub przyjaciół. Więcej w zakładce Filmy ewangelizacyjne

4. Rozpoczęliśmy peregrynacje relikwii św. Jana Pawła II oraz bł. Karoliny Kózki po całej naszej parafii. W każdym domu relikwie będą 24 godziny co będzie okazją do szczególnej modlitwy dla domowników.

Wszystkich parafian zapraszamy do zaangażowania się w inne możliwe sposoby przygotowania się do misji w naszej parafii. Prosimy zgłaszać wszelkie pomysły, które chcielibyście zrealizować w parafii.